menu

Aplikacja mobilna dla Twojego miasta lub miejscowości.

Twoja własna aplikacja mobilna Androida/Apple z powiadomieniami PUSH! Dzięki obustronnemu połączeniu danych z istniejącą stroną internetową i automatycznej synchronizacji. Skontaktuj się z nami, natychmiast przygotujemy aplikację, możesz wypróbować ją przez 3 miesiące bez żadnych zobowiązań!
Rozwiązanie modułowe (Aktualności, ogłoszenia parafialne, miejsca i zabytki, sugestie mieszkańców, sąsiedzki bazar, ankiety, kalendarz wywozu odpadu zawierający automatyczne powiadomienia, kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych itp. także na życzenie)
Aplikacja pod nazwą Twojego miasta / miejscowości!

 cena od 200 zł / miesiąc + 0 zł za uruchomienie

Twoja własna aplikacja mobilna

W przypadku urządzeń mobilnych z Androidem i iOS / Apple do pobrania za darmo w Google Play i Apple Store pod nazwą miasta / gminy.

Powiadomienia PUSH

Nieograniczona liczba powiadomień PUSH na urządzenia mobilne, mieszkańcy miejscowości / miasta nigdy nie przegapią żadnej ważnej wiadomości ani wydarzenia. W tym historii i odliczania dni.

Prostota i intuicyjność

Aplikacja dla wszystkich, od dzieci po seniorów. Nie potrzebujesz instrukcji do kontroli i administracji. Przejrzyste ikony. Powiadomienia PUSH z logo / herbem Twojej gminy / miasta.

Bezkonkurencyjna cena

Miesięczna standardowa opłata za usługę i pomoc, w tym nieograniczone powiadomienia Push od 150 zł. Uruchomienie aplikacji jest bezpłatne! Bez zobowiązań. 3-miesięczny niewiążący okres próbny.

Rozwiązanie modułowe

Moduły
Wiadomości, sąsiedzki bazar, Ankiety, Kalendarz wywozu odpadu z automatycznymi przypomnieniami, Sugestie mieszkańców, Kalendarz wydarzeń kulturalnych, kalendarz tygodniowy, Zabytki i ciekawe miejsca, Ogłoszenia parafialne itp. również na życzenie.

Rozwiązanie modułowe, rozwiązanie Cloud, Minimalny rozmiar

Do administrowania wystarczy komputer lub telefon komórkowy z dostępem do internetu, sama aplikacja w Google Play i Apple Store nie przekracza 2 MB.